info

Is Flyleaf a christian band?

18. listopadu 2007 v 21:32
Here is the best answer to that question, again said by the band themselves in a yahoo interview:

"We are christians and you can't seperate your faith from your life"
(Sameer)
"Music is passion and for us our faith is absolutely about the core of who we are, everything in life everywhere we go we thank god for everything in front of us, the reoccuring message in our songs is that even the bad things can turn into good things..."
(Lacey)

(omlouvám se, že chybí překlad, ale nejsem zrovna zdatný angličtinář, vy už si to určitě přeložíte sami, pokud vás to bude dostatečně zajímat)

pár zajímavostí

18. listopadu 2007 v 21:13
 • Skupina vznikla kolem r. 2000.
 • Píseň "Cassie" se vztahuje k masakru na Colubine High School
 • Píseň "Fully Alive", podle interview se zpěvačkou Lacey Mosley na Radiou.com, je o manželce Kevina Palmera (leader skupiny TRUSTcompany)
 • Pat hrál ve skupině The Grove
 • James je nejstarší ze skupiny, za ním následuje Lacey
 • Flyleaf museli změnit jméno z Passerby z důvodu legálnosti
přeloženo z www.laceymosley.net

Lacey Mosley

31. ledna 2007 v 23:39

Celé jméno: Lacey Nicole Mosley
Datum narození: 4. září 1981
V kapele: zpěvačka, textařka

V 10 letech začala zpívat s jejím bratrem v jejich sklepě a ve svých 13 začala přemýšlet o vytváření kapely.Když jí bylo 14, dostala k narozeninám basovou kytaru a s bratrem, který hrál na kytaru, začala hrát písničky od Nirvany nebo Green Day.V 16 byla její matkou vyhozena z domova a přestěhovala se do Gulforty, kde žila se svými prarodiči. Zde navštěvovala střední školu a vytvořila kapelu, která však potřebovala basáka. Rozhodla se, že v kapele bude zpívat a protože měla i kytaru, mohla psát své vlastní písně. Během stejného roku prožila záchvaty deprese a měla tendence k sebevraždě (ztratila přítele, své sestry a bratry, které předtím viděla každý den a jela v drogách, cítila že už to je opravdový konec) Další den se tedy pokusila zabít. Po tom, co jí její babička přinutila jít do kostela, Lacey zažila něco mimořádného, co ji přivedlo k Bohu. "Můj život se po tom úplně změnil," říká Lacey.
Kapela se jí rozpadla. Mosley se přestěhoala do města Temle v Texasu. Zde potkala bubeníka Jamese Culpeppera. Společně s Lacey vymýšleli nové písničky a hledali basáka. Posléze Jared Hartmann a Sameer Bhattacharya oslovili Lacey pro přijetí do své kapely. Později Jared, Sameer, James, Lacey a Pat Seals založili kapelu Listen.V červnu 2004 přejmenovali kapelu na Flyleaf.
 • Lacey umí hrát na basovou kytaru
 • Má dva synovce
 • Její matka Lori je také zpěvačkou (zpívá v různých kavárnách po městě)
 • Hraje skvěle na kytaru
 • V 10 letech užívala drogy a ve 13 se to ještě zhoršilo
 • Pracovala u Six Flags (zábavní park) v Texasu

Základní info o skupině

31. ledna 2007 v 23:13
Flyleaf je skupina z Beltonu (Texas) hrající alternativní rock. Vystupovali pod mnoha jmény (Listen, Sporos, The Grove a Passerby), až se po podepsání smlouvy přejmenovali na Flyleaf.
zpěv: Lacey Mosley
bicí: James Culpeppe
kytara: Jared Hartman, Sameer Bhattacharya
basovka: Pat Seals
"Flyleaf je prázdná strana na začátku knihy!" vysvětluje vokaliska Lacey Mosley, "je to strana věnování, místo, do kterého napíšete svůj vzkaz někomu, komu knihu dáváte a to je to, o čem naše songy jsou - osobní zprávy , které poskytují několik momentů jasností předtím, než příběh začne"
TOPlist
 
 

Reklama